Český pohár XCE MTB 2017


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí po kategoriích

Jméno:

Muži Elite (19 -29 let)

PořadíJménoRočníkStátKlub#1#2#3#4#5#6Celkem 
1. KAVALÍR Jakub1993CZE KC KUTNÁ HORA 4040393840---197 Detail
2. SZYMCZUK Łukasz1995POL KKW Superior Wałbrzych 3738363738---186 Detail
3. KUBÍN Filip1995CZE GT OPPORTUNITY BRNO 3634373433---174 Detail
4. ŠELLER Luděk1995CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 39393540------153 Detail
5. MORÁVEK Zdeněk1996CZE GT OPPORTUNITY BRNO 2932263330---150 Detail
6. PRUDEK Dominik1998CZE MORAVEC Team 382938---37---142 Detail
7. SWÁROVSKÝ Michal1998CZE ALLTRAINING.CZ 3133---3635---135 Detail
8. MATĚJKA Radim1997CZE Cyklo Bendl 302829---31---118 Detail
9. FLÁMA Tomáš1997CZE T.S. Bohemia Kross Racing Team 323731---------100 Detail
10. LETTOVSKÝ Tomáš1996CZE BIKE 2000 2726------29---82 Detail
11. FILATOV Ivan1996RUS SCOTT-Nagornaya 3535------------70 Detail
12. HEJTMÁNEK Marek1997CZE SPORTON ŠUMPERK 3336------------69 Detail
13. ŠULC Jakub1996CZE BIKE&SKI BAKAJDA ------34---34---68 Detail
14. KRESTA Jan1997CZE KH Tour - BH Bikes team ---------3227---59 Detail
15. ZÁPOTOCKÝ Michal1996CZE Express CZ - Scott Team Kolín ---3028---------58 Detail
16. LIDMILA Martin1998CZE Cyklo-Ski klub Polička 23---------28---51 Detail
17. HLADIŠ David1995CZE CYKLO TEAM KOLARNA 24---24---------48 Detail
18. KODL Pavel1991CZE CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 2124------------45 Detail
19. BOGUSŁAWSKI Marceli1997POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team ------40---------40 Detail
20. SKLENÁRIK Filip1996SVK Slovak national team ------------39---39 Detail
21. BŘEZINA Jonáš1998CZE MS BIKE ACADEMY RACING ---------39------39 Detail
22. MYŠÍK Milan1993CZE GT KUR SPORT TEAM ------------36---36 Detail
23. ŘEŽÁB Martin1995CZE PUSKINAK.CZ ---------35------35 Detail
24. KOBES Lukáš1996CZE Symbio+ BMC 34---------------34 Detail
25. BUDZIŃSKI Tomasz1998POL Hurom Sławno Kellys ------33---------33 Detail
26. ŠTĚPÁNÍK Jiří1992CZE CYKLO TEAM KOLARNA ------------32---32 Detail
27. GORAL Boris1990POL Kolarska grupa Masters Kameleon Team ------32---------32 Detail
28. ASTOURIC Clement1997FRA marseilletechnoteam13 ---31------------31 Detail
29. BUDZIŃSKI Marcin1998POL Hurom Sławno Kellys ------30---------30 Detail
30. TITZE Gregor1998GER SSV Mounty Altenberg 28---------------28 Detail
31. SOBKOWIAK Artur1995POL Kolarska grupa Masters Kameleon Team ------27---------27 Detail
32. MORRA Gwenael1990FRA marseilletechnoteam13 ---27------------27 Detail
33. SVOBODA Jiří1994CZE CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 26---------------26 Detail
34. KREJČÍ Rostislav1991CZE GT OPPORTUNITY BRNO 25---------------25 Detail
35. BURLE Jeremy1997FRA marseilletechnoteam13 ---25------------25 Detail
36. FLÁMA Miroslav1993CZE Kolonej.cz Uničov ------25---------25 Detail
37. PĚČEK Martin1993CZE SUPERIOR RIDERS 22---------------22 Detail
38. ŠTĚPANÍK Jiří1997CZE MORAVEC Team 20---------------20 Detail
39. PAPOUŠEK Jan1997CZE Cyklo Ski klub Polička 19---------------19 Detail
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpxcmtb@sportsoft.cz.

 
© 2017 Czech MTB s.r.o., created by SportSoft