Český pohár XCE MTB 2017


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí po kategoriích

Jméno:

Muži Elite (19 -29 let)

PořadíJménoRočníkStátKlub#1#2#3#4#5#6Celkem 
1. KAVALÍR Jakub1993CZE KC KUTNÁ HORA 404039---------119 Detail
2. ŠELLER Luděk1995CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 393935---------113 Detail
3. SZYMCZUK Łukasz1995POL KKW Superior Wałbrzych 373836---------111 Detail
4. KUBÍN Filip1995CZE GT OPPORTUNITY BRNO 363437---------107 Detail
5. PRUDEK Dominik1998CZE MORAVEC Team 382938---------105 Detail
6. FLÁMA Tomáš1997CZE T.S. Bohemia Kross Racing Team 323731---------100 Detail
7. MORÁVEK Zdeněk1996CZE GT OPPORTUNITY BRNO 293226---------87 Detail
8. MATĚJKA Radim1997CZE Cyklo Bendl 302829---------87 Detail
9. FILATOV Ivan1996RUS SCOTT-Nagornaya 3535------------70 Detail
10. HEJTMÁNEK Marek1997CZE SPORTON ŠUMPERK 3336------------69 Detail
11. SWÁROVSKÝ Michal1998CZE ALLTRAINING.CZ 3133------------64 Detail
12. ZÁPOTOCKÝ Michal1996CZE Express CZ - Scott Team Kolín ---3028---------58 Detail
13. LETTOVSKÝ Tomáš1996CZE BIKE 2000 2726------------53 Detail
14. HLADIŠ David1995CZE CYKLO TEAM KOLARNA 24---24---------48 Detail
15. KODL Pavel1991CZE CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 2124------------45 Detail
16. BOGUSŁAWSKI Marceli1997POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team ------40---------40 Detail
17. ŠULC Jakub1996CZE Bike and Ski Bakajda ------34---------34 Detail
18. KOBES Lukáš1996CZE Symbio+ BMC 34---------------34 Detail
19. BUDZIŃSKI Tomasz1998POL Hurom Sławno Kellys ------33---------33 Detail
20. GORAL Boris1990POL Kolarska grupa Masters Kameleon Team ------32---------32 Detail
21. ASTOURIC Clement1997FRA marseilletechnoteam13 ---31------------31 Detail
22. BUDZIŃSKI Marcin1998POL Hurom Sławno Kellys ------30---------30 Detail
23. TITZE Gregor1998GER SSV Mounty Altenberg 28---------------28 Detail
24. SOBKOWIAK Artur1995POL Kolarska grupa Masters Kameleon Team ------27---------27 Detail
25. MORRA Gwenael1990FRA marseilletechnoteam13 ---27------------27 Detail
26. SVOBODA Jiří1994CZE CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 26---------------26 Detail
27. KREJČÍ Rostislav1991CZE GT OPPORTUNITY BRNO 25---------------25 Detail
28. BURLE Jeremy1997FRA marseilletechnoteam13 ---25------------25 Detail
29. FLÁMA Miroslav1993CZE Kolonej.cz Uničov ------25---------25 Detail
30. LIDMILA Martin1998CZE Cyklo-Ski klub Polička 23---------------23 Detail
31. PĚČEK Martin1993CZE SUPERIOR RIDERS 22---------------22 Detail
32. ŠTĚPANÍK Jiří1997CZE MORAVEC Team 20---------------20 Detail
33. PAPOUŠEK Jan1997CZE Cyklo Ski klub Polička 19---------------19 Detail
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpxcmtb@sportsoft.cz.

 
© 2017 Czech MTB s.r.o., created by SportSoft